VPN مخفف شده ی Virtual Private Network می باشد و کار آن اتصال امن و با خیال راحت دستگاه شما به اینترنت است .

فیلتر شکن و یا همان vpn چگونه امنیت را در اینترنت افزایش می دهد ؟

با برقراری ارتباط با پروتکل هایی که در زیر به تعریف آن ها پرداخته ایم :
  • پروتکل PPTP یا نقطه به نقطه
این روش به مدت درازی در میان کاربران اینترنت بوده و به صورت معمول کاربرد دارد که اطلاعات بصورت رمز گذاری شده در می آیند .
  • پروتکل L2tp/IPsec
پروتکل های vpn

vpn protocols

L2TP VPN یک پروتکل استاندارد است که امروزه استفاده می شود که ترکیبی از تونل و یک کانال امن است ، با اتصال به فیلتر شکن های L2tp ، اطلاعات شما به صورت کاملاً ضمانت شده و به اصطلاح ضد گلوله خواهد شد ، زیرا رمز گذاری این پروتکل بسیار قدرتمند است.
  • پروتکل Openvpn
این هم یکی از پروتکل های محبوب است ، استفاده از این پروتکل ، خود شما ، دستگاه و محل اتصال به اینترنت شما را غیر قابل شناسایی می کند .

بنابراین خرید vpn برای چه کسانی مناسب است ؟

خوب همانطور که می دانید هر فردی که پا در اینترنت بگذارد قطعاً یک فعالیت بانکی از جمله خرید وسایل و یا دریافت باقی مانده حساب و …. انجام خواهد داد که در این پروسه اطلاعات کارت اعتباری خود را باید وارد کند ، در این حالت اگر از امنیت بالایی برخوردار نباشد ممکن است اطلاعات آن ها توسط سارقان اینترنت هک شود و حساب بانکی را خالی کند . یکی دیگر از دلایل برای خرید فیلتر شکن و vpn ، عدم امنیت کافی در اینترنت های رایگان Wi-Fi است که در کشور های زیادی از این اینترنت های رایگان وجود دارد ، از این خدمات ( اینترنت رایگان ) افراد زیادی استفاده می کنند و ممکن است حریم خصوصی شما شکسته شود .
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن