آدرس IP چیست؟

قبل از غواصی عمیق تر در VPN ها، ما باید درباره نحوه دسترسی به اینترنت صحبت کنیم. آدرس پروتکل اینترنت (آی پی) مانند آدرس خانه شما عمل می کند. این سری از اعداد مورد استفاده برای شناسایی کامپیوتر شما در اینترنت است. مثل اینکه چگونه آدرس های فیزیکی استاندارد می شوند، پروتکل اینترنت آدرس یک رایانه را استاندارد می کند. این تعریف می کند که چگونه اطلاعات ارسال، توزیع و بازگشت داده می شود. در غیر این صورت موجب هرج و مرج در اینترنت بود. تصور کنید اگر شما John.Computer.1234 را به عنوان یک آدرس و آدرس دیگری بنویسید که ۱۰۰ کاراکتر دارد.
هر دستگاهی که به اینترنت دسترسی دارد، یک آدرس IP اختصاص داده می شود. برای ما این به این معنی است که ارائه دهنده خدمات اینترنت ما (ISP) یک آدرس IP را به روتر شما اختصاص داده است. اگر در فای هستید، دستگاههای شخصی شما دارای آدرس IP اختصاصی خود هستند. از آنجا که آدرس IP شما از ISP شما می آید، نام، مکان و تمام فعالیت های وب خود را به آن متصل می کند. اگر ISP شما هک شد، این اطلاعات می تواند به دست یک بازیگر بد بگذرد. و اگر مجبور باشد، ISP شما می تواند اطلاعات خود را، به عنوان مثال، مطابق با یک حکم تحویل دهد. اگر شما درگیر دزدی دریایی هستید، می توانید هشدارها را از طرف صاحبان حق نسخه برداری نیز صادر کنید.

راه حل چیست ؟

شما اشتراک یک سرویس VPN را خریداری کرده و یک برنامه را برای Mac یا PC دانلود کنید. پس از تنظیم حساب خود، روی دکمه اتصال کلیک کنید. شما در حال حاضر هیچ کاری انجام نمی دهید، اما VPN تایید می کند که شما هستید و اگر شما باید به سرورهای خود دسترسی داشته باشید. پس از تایید این، یک تونل بین شما و یک سرور ایجاد می شود. تمام فعالیت های شما از طریق این تونل هنگامی که شما به یک سرور متصل نیستید که توسط ISP متعلق به شما نیست، می روید. VPN یک آدرس IP جدید از سرور خود را، مثلا آتلانتا، گرجستان، حتی اگر شما در وستچستر، نیویورک هستید، قرار دهید. تمام اطلاعات شما امن است و فعالیت اینترنت شما قابل شناسایی نیست. این فوق العاده است اگر نگران حفظ حریم خصوصی خود یا استفاده از یک اتصال فای عمومی نا امن باشید. در ایالات متحده، یک VPN یک راه حل عالی برای امنیت شماست. این یک ضرورت نیست، اما این یک جایگزین مناسب برای محافظت از حریم خصوصی شما است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد