اگر شما ساکن این کشور یعنی ایران هستید ، امکان دسترسی به وبسایت های زیادی از شما گرفته شده است ( هر کاری علتی دارد ) . کشور جمهوری اسلامی ایران یک سیستم فیلترینگ قدرتمند دارد که وبسایت هایی که محتوای زشت و نا پسندیده و همچنین خلاف قوانین شرع و کشور را مسدود می سازد تا ساکنین نتوانند به این وبسایت وارد شوند ( که با خرید vpn و یا خرید کریو امکان پذیر است )  و از سوی دیگر ارائه دهندگان اینترنت نیز با این سیستم همکاری لازم را به عمل می آورند . به طور کلی ، وبسایت هایی که موجب خدشه دار کردن احساسات مردم نسبت به دولت ، مذهب و دیگر مسائل نا پسندیده ممنوع است ( واقعاً کار خوبی انجام می دهند ) مانند وبسایت های پورن ، حقوق زنان ، مجلات آنلاین و وبلاگ های سیاسی . بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ یکی از محبوب ترین سایت های اشتراک گذاری یعنی یوتیوب در این کشور مسدود شد ، فلیکر نیز در همین دوره مهار شد و در فوریه سال ۲۰۰۹ مجدداً قابل دسترس گشت که دوباره در همین سال وبسایت هایی مثل : فیسبوک ، یوتیوب و توییتر فیلتر شدند . جالب است که بدانید که درذ سال ۲۰۱۱ گزارشگران آزاد و بی پرده ، این کشور ( ایران ) را ” دشمن اینترنت ” نامیدند . و در سال ۲۰۱۳ نیز RWB این کشور را دشمن اینترنت نامید و. تنها راهی که یک فرد بتواند از این محدودیت های سرسام آور رهایی یابد ، خرید vpn و یا خرید کریو است ، علاوه بر این به هنگام اتصال به vpn و کریو ، هیچ فردی توانایی کنترل فعالیت های شما را نخواهد داشت . ( البته باید بدانید که استفاده از هرگونه فیلتر شکن در ایران ممنوع می باشد )
خرید Vpn در ایران

Buy_VPN_Kerio_From_iran

در حال حاظر برای استفاده از وی پی ان در ایران ، باید به فروشنده های معتبر این کشور مراجعه نمایید از جمله : نایس وی پی ان،وی پی ان میکرز و ..
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن