بسیاری از کاربران گوشی‎های هوشمند اندروید و آیفون در حال حاضر از سرویس VPN و فیلتر شکن برای گشت و گذار ناشناس در اینترنت استفاده می‎کنند . سرویس VPN به کاربران امکان ارسال و دریافت داده‎ها را می‎دهد و ویژگی مهم آن این است که اشتراک‎گذاری در یک شبکه عمومی به صورت خصوصی صورت می‎گیرد، در نتیجه به کاربران اجازه‎ی مدیریت امنیت شبکه داده می‎شود. یک VPN توسط اتصال P2P یا نقطه به نقطه به وجود آمده است و این کار توسط پروتکل‎های تونل‎زنی مجازی و رمزگذاری ترافیک داده‎ها صورت می‎گیرد. در حالی که بازار جهانی پر از سرویس‎های VPN رایگان و پولی می‎باشد، کمپانی شناخته شده‎ی Avira در حال حاضر سرویس فیلتر شکن رایگان را برای گوشی های هوشمند اندروید و دستگاه های iOS عرضه می‎کند. Avira نام خود را با نرم افزارهای آنتی‎ویروس خود بر سر زبان‎ها انداخت و با همان نام تجاری هم اکنون سرویس Avira Phantom VPN را عرضه می‎کند، این سرویس به کاربران اندروید و ویندوز اجازه‎ی اتصال امن، ناشناس و رمزگذاری شده را می‎دهد. مخصوصا زمانی که فرد از وای فای عمومی استفاده می کند نیاز به امنیت و استفاده از VPN ضروری می‎باشد.
فیلتر شکن رایگان

Free VPN

  • USP( نقطه ی عطفی که محصول خاصی را پر فروش و پر طرفدار می کند)
USP سرویس های VPN فانتوم مربوط به نصب آسان وایجاد ارتباط کامل و سریع بین گوشی های هوشمند اندروید، رایانه هایی با سیستم عامل ویندوزو…با دنیای مجازی می‎باشد. این سرویس موجب می شود که مجرمان سایبری و هکرهای نتوانند اطلاعات شما را بدزدند و در ارتباط مجازی شما جاسوسی کنند.

ویژگی های سرویس Avira Phantom VPN

  •  از حریم خصوصی کاربران محافظت می‎کند: بدون استفاده از فیلتر شکن، فعالیت های آنلاین تمامی کاربران به راحتی قابل ردیابی می‎باشد. با استفاده از این سرویس شما می‎توانید داده‎های شخصی خود را کنترل کنید و اجازه‎ی تجزیه و تحلیل آن را به هیچ هکری ندهید.
  • مرورگر کاربران را ناشناس می‎کند: با استفاده از این سرویس نیازی نیست که نگران رد و بدل اطلاعات با دوستان خود در اینترنت باشید. این سرویس به شما اجازه می‎دهد با خیال راحت از فروشگاه‎های اینترنتی و وب سایت‎های بانکی استفاده کنید و از جاسوسی‎ها در امان باشید.
  • ارتباط اینترنتی شما را گسترش می‎دهد: تعدادی از شبکه‎های اجتماعی، کانال‎های جدید، وب سایت های جریان پخش ویدیویی (video-streaming) در برخی مناطق خاص جهان مسدود هستند. استفاده از این سرویس اجازه ی دور زدن محدودیت های جغرافیایی را به کاربران می دهد.
  • قابلیت نصب سرویس بر روی تمامی دستگاه ها:  Phantom VPN قابل نصب روی اکثر دستگاه‎ها می باشد. این دستگاه ها شامل رایانه‎های شخصی با سیستم عامل ویندوز ۷ و جدیدتر، دستگاه های اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر می باشد.
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن