Deep Web چیست و چگونه وارد آن شویم؟

Deep Web بخش های پنهانی اینترنت را توصیف می کند که نمی تواند با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا شود. مقدار زیادی از اطلاعات در وب عمیق وب، از جمله مواردی از موارد کاملا روزمره، مانند محتویات صندوق پستی خودتان، وجود دارد.
اطلاعات عمیق تر پنهان – حدود ۵۰۰ بار بیشتر – Deep Web از آنچه در استاندارد “سطح” وب است. اما، بر خلاف دومی، این داده ها توسط موتورهای جستجو نمایش داده نمی شوند، بنابراین نمی توان با تایپ چند عبارات به گوگل پیدا کرد. نگران نباشید، انچه به نظر می رسد ترسناک نیست.

چگونه کار میکند ؟

شما نمی توانید به هر صفحه وب در اینترنت از طریق یک موتور جستجو دسترسی پیدا کنید. نه حتی با گوگل. یک موتور جستجو با پیگیری پیوندها کار می کند: صفحات را با ردیابی اینکه کدام صفحات از یک صفحه وب مرتبط شده است، پیدا می کند و مواردی را که اغلب با آنها مرتبط شده است، اولویت بندی می کند. با “crawling” از صفحه به صفحه، یک موتور جستجو می تواند فهرستی از تمام صفحاتی را که به یکدیگر مرتبط هستند، ایجاد کند. اما اگر یک صفحه یا اطلاعات در آن صفحه هرگز با یک صفحه دیگر مرتبط نباشد، موتور جستجو آن را پیدا نمی کند. قرار دادن محتوای وب در وب عمیق در واقع بسیار ساده است.
  • شما می توانید از موتورهای جستجوگر گوگل فقط چند خط کد استفاده کنید.
  • شما می توانید یک ویدیو یوتیوب را بیابید، به طوری که فقط کسانی که با لینک می توانند آن را پیدا کنند.
  • شما می توانید وبلاگ خود وبلاگ Tumblr را با کلیک بر روی یک دکمه در صفحه تنظیمات نشان داده نمی شود.
  • شما می توانید صفحه فیس بوک خود را خصوصی نگه دارید.
هیچکدام از اینها به این معنی نیست که افراد نمیتوانند اطلاعاتی را که ارسال میکنید پیدا کنید. این فقط بدان معنی است که آنها نمی توانند از موتورهای جستجو به آن دسترسی پیدا کنند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد