4 نکته برای حفظ حریم خصوصی روزنامه نگاران

با راهپیمایی غیرقابل توقف هکینگ، حفاظت از داده ها برای اهداف رسانه ای اهمیت حیاتی دارد، زیرا امروزه بیشتر از یک مشکل سیاسی است. با ما همراه باشید تا ۴ نکته برای حفظ حریم خصوصی روزنامه نگاران را برایتان بازگو کنیم.

حفظ حریم خصوصی روزنامه نگاران

روزنامه نگاران نظارتگران رسمی برای صنعت و دولت هستند. حفاظت از داده هایی که آنها به خوانندگان خود منتقل می کنند، اهمیت حیاتی دارند. بنابراین باید تمام اطلاعات حساس و محرمانه خود را در ۴ روش موثر زیر نگهداری نماید:

۴ نکته برای حفظ حریم خصوصی روزنامه نگاران


۱٫ از یک VPN استفاده کنید

رمزگذاری داده برای روزنامه نگاران در سراسر جهان ضروری است. هیچ راهی بهتر برای رمزنگاری تمام ترافیک اینترنت شما نسبت به استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی وجود ندارد. VPN نیز به کاربران اجازه می دهد تا آدرس IP واقعی خود را پنهان کنند. این روند از امنیت روزنامه نگاران حفظ می کند. تعداد زیادی از خدمات VPN بزرگ وجود دارد. بسیاری از خدمات با کیفیت بالا خدمات اشتراکی هستند، بنابراین قبل از اینکه پرداخت کنید، عاقلانه انتخاب کنید. با بررسی آنلاین VPN قابل اعتماد را پیدا خواهید کرد، پیشنهاد ما به شما استفاده از Nice VPN است.

۲٫ از Tor استفاده کنید

مرورگر Tor از اطلاعات شما محافظت می کند و به سرعت صفحات محبوبیت را پر می کند. تور به طور موثری هر اطلاعات فعالیت را پنهان می کند و برای ترافیک وب بهینه سازی شده توسط تندرست یک جلسه مرور از طریق گره های مختلف بهینه می شود.

۳٫ اجتناب از استفاده از وب سایت های با HTTP

وب سایت هایی با یک گواهی HTTPS با آیکون قفل در نوار محل سکونت مرورگر نشان داده می شوند. این سایت ها یک رمزگذاری مطمئن دارند، که یک لایه امنیتی دیگر را به استاندارد HTTP ارائه می دهد. در اینجا، اطلاعات بین سرور و مرورگر شما رمزگذاری شده و از هر گونه حمله محافظت می شود. محتوا ارتباط برقرار شده خود را به هکرهایی که سعی در ردگیری آن دارند نامرئی میکند.

۴٫ نصب نرم افزار آنتی ویروس

در صورتی که لپ تاپ یا رایانه شما با نرم افزارهای مخرب و یا تروجان آلوده شود، هکرها بسیار آسان برای ردیابی همه چیزهایی که شما آنلاین انجام می دهند بسیار آسان است. آنها حتی می توانند به دوربین و میکروفون شما دسترسی پیدا کنند. این باعث می شود که بدون دانش خود مکالمات خود را ضبط کنید. همیشه مطمئن شوید که یک برنامه آنتی ویروس بر روی دستگاه خود نصب دارید. در حالی که کاملا ضد گلوله نیست، اما آنتی ویروس طولانی مدت در محافظت از شما از بسیاری از ویروس های مخرب که امروز وب را آلوده کرده اند بسیار کمک میکند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد