چگونه TextNow را در ایران باز کنیم ؟

چگونه TextNow را در ایران باز کنیم ؟

استفاده از پیام های مستقیم (SMS) به ویژه در میان کاربران امروزه به طور قابل توجهی کاهش یافته است، اما این به این معنا نیست که دیگر گزینه ای مناسب برای آن نیست. پیام متنی چیزی است که می توانید به آن بازگردید، اگر گیرنده شما از بعضی از برنامه های محبوب دیگر مانند واتساپ و مسنجر استفاده نکند. بزرگترین شکل رقابت با آن این واقعیت است که این برنامه ها هزینه کمتری نسبت به پیام مستقیم دارند. آنها فقط نیاز به اتصال به اینترنت برای کار دارند، به علاوه تعداد پیامهایی که می توانید از طریق آنها ارسال کنید، عملا نامحدود است. این دو دلیل عمده به شدت به افزایش استفاده از TextNow کمک کرده است.

TextNow چیست؟

مانند مسنجر و واتساپ، TextNow یک برنامه است که ارائه دهنده پیام از اتصال اینترنتی شما است. علاوه بر این نیز یک نسخه پرداخت شده با عنوان TextNow Wireless را ارائه می دهد که به شما امکان برقراری تماس و متون نامحدود را می دهد. اگر انتخاب کنید که به سمت این سرویس بروید، یک شماره تلفن خصوصی رایگان دریافت خواهید کرد که از آن تماس و متون شما انجام می شود یا از طریق آن ارسال می شود. این امر می تواند بسیار راحت باشد به ویژه اگر شما در منطقه ای هستید که هیچ اتصال پهنای باندی وجود ندارد و می خواهید با کسی ارتباط برقرار کنید. ثبت نام برای سرویس نیز بدون هیچ زحمتی، به آدرس ایمیل شما و یا حساب کاربری فیس بوک شما نیاز دارد.

TextNow در چه جاهایی موجود است؟

 این سرویس تنها در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. اتصال و استفاده محدود به این دو منطقه محدود می شود، اما امکان استفاده از این سرویس در خارج از کانادا و ایالات متحده وجود دارد، اما تنها در صورتی امکان پذیر است که بتوانید راه حلی را پیدا کنید که مکان واقعی خود را پنهان کنید. این چیزی است که شما می توانید از طریق یک VPN انجام دهید.

نحوه استفاده از TextNow در ایران با VPN

برای غیر فعال کردن TextNow خارج از ایالات متحده یا کانادا، این مراحل را دنبال کنید:
  • ثبت نام برای ارائه دهنده VPN (NICEVPN می تواند یک انتخاب عالی باشد).
  • برنامه VPN را بر روی دستگاهی که میخواهید از TextNow در آن استفاده کنید، دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به یک سرور VPN در ایالات متحده آمریکا یا کانادا.
  • اکنون به نظر میرسد به TextNow از هر نقطه از جهان دسترسی دارید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد