چگونه Hotstar را در ایران تماشا کنید

در حالی که بسیاری از مردم با Netflix و Hulu فیلم های خود را تماشا میکنند، بسیاری از افراد در هند، سرگرمی خود را از شبکه تلویزیونی Hotstar دریافت می کنند. اگر میخواهید بدانید چگونه Hotstar را در ایران پخش می کنید پس تنها چیزی که نیاز دارید استفاده از یک VPN است. با ما همراه باشید …

نحوه تماشای Hotstar در ایران

جابجایی در محدوده جغرافیایی Hotstar سخت نیست. برای این کار شما نیاز به خرید VPN دارید، و شما می توانید در هر زمان Hotstar در ایران پخش کنید. با استفاده از VPN، ایرانی ها می توانند تمامی و آخرین فیلم ها در Hotstar را بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی تماشا کنند. VPN، یا شبکه خصوصی مجازی، یک تونل دیجیتال ایجاد می کند که از طریق آن دستگاه شما به اینترنت دسترسی پیدا می کند.

نحوه تماشای Hotstar در ایران با استفاده از VPN

یک VPN دستگاه خود را به یکی از سرورهای آن در یک کشور از انتخاب شما متصل می کند. اتصال شما را از طریق سرور انتخاب می کند بنابراین به نظر می رسد که از IP آن سرور استفاده کنید. خرید VPN نه تنها این یک IP جدید را به شما ارائه می دهد، بلکه به شما ناشناس بودن و آزادی هم می دهد. در اینجا نحوه استفاده از یک VPN برای باز کردن Hotstar در ایران و دور زدن خطای «The content is currently unavailable in your region» به شما اموزش داده میشود :
  • اولین چیزی که باید انجام دهید این است یک VPN تهیه کنید.
  • بعدا یک حساب کاربری VPN ایجاد می کنید.
  • دانلود و نصب برنامه VPN بر روی دستگاه که می خواهید Hotstar را در آنتماشا کنید.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به سرور VPN در هند.
  • پس از اتصال به یک سرور هند، شما با یک آدرس IP موقت هند استفاده میکنید که به نظر می رسد شما در هند هستید.
  • اکنون که شما یک IP هند دارید، می توانید به راحتی به Hotstar در ایران تماشا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد