چگونه DropBox را در چین باز کنیم

چین در حال تلاش برای جلوگیری از خدمات Dropbox در مدت زمان زیادی بوده است و در نهایت موفق شد. نگران نباشید، همه ما می دانیم چقدر سخت است که از فایروال بزرگ رد بشویم و فیلنرینگ عبور کنیم، اما هیچ مشکلی برای ارائه دهنده سرویس VPN وجود ندارد.

آیا Dropbox در چین کار می کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، چین تلاش کرده است تا Dropbox را از سال ۲۰۱۰ مسدود کند. اما Dropbox به استفاده از پروتکل HTTPS برای برقراری ارتباط امن در سال ۲۰۱۴ کمک کرد که Dropbox را از فایروال چین جلوگیری کند. با این حال، دولت چین با مسدود کردن دسترسی به آدرس HTTPS سرویس پاسخ داده است، که منجر به ممنوعیت تمام سرویس های Dropbox می شود. بنابراین، Dropbox در چین کار نمی کند.
به طور معمول قادر به دسترسی به فایل ها و عکس های ذخیره شده در Dropbox نخواهید بود و مردم نمی توانند فایل های بزرگ را برای شما ارسال کنند. با این حال، مهم نیست که چقدر قوی است، فایروال را می توان دور زد.

چگونه Dropbox را با استفاده از VPN در چین باز کنیم

زندگی در این شرایط سختگیرانه در چین ممکن است سخت باشد. خوشبختانه، راهی برای جلوگیری از آنها وجود دارد. اگر به خدمات Dropbox نیاز دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از یک VPN استفاده کنید. این نرم افزار به شما امن ترین وسیله برای رمزنگاری فعالیت آنلاین شما می دهد. این مانع از دسترسی فایروال به وب سایت ها، خدمات و کانال هایی است که می خواهید بازدید کنید. این به شما اجازه می دهد تا از یک مکان دیگر به یک سرور امن دیگر متصل شوید و بنابراین آدرس IP شما به سرور تغییر خواهد کرد.
  • در سایت یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید.
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • در حال حاضر، به یک سرور که در آن Dropbox در دسترس است، متصل شوید.
  • سرانجام، از Dropbox استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد