5 حقیقت درباره VPN که باید بدانید

چه کسانی دشمنان اینترنت هستند؟


“کامپیوترم قبل از من دستگیر شد.” بنابراین کریم تیمور، فعال سوریه می گوید. او در راه رسیدن به یک دیدار با یکی از مخاطبینش که او آنلاین را ترتیب داده بود بازداشت شد. در طی بازجویی مقامات کشور، او پس از آن صدها صفحه از نسخه های از چت اسکایپ خود و فایل های که از راه دور از هارد دیسک کامپیوتر خود دانلود شده بود نشان داده شده است.
او تنها نیست این تاکتیک خاص در چندین کشور دیگر نیز استفاده می شود – در ایران، سعید پورحیدار، روزنامه نگار که در سال ۲۰۱۰ بازداشت شده بود، گفت که افسران اطلاعاتی از مکالمات تلفنی خود، نسخه های الکترونیکی و چاپی او را به دست داشتند. اگر شما یک فعال یا یک خبرنگار با اطلاعات حساس هستید، سخت تر و سخت تر می شود تا امنیت آن را حفظ کنید.

دشمنان اینترنت

گزارشگران بدون مرز در گزارش جدید خود، “دشمنان اینترنت” را بازگو کرده اند، گزارش هایی را درباره کشورهایی که برخی از مناطق محدود کننده و سرکوبگر فضای مجازی را در اختیار دارند، بررسی کرده است. سوریه و ایران در لیست پنج کشور جاسوسی به چین، بحرین و ویتنام پیوستند – که همه آنها نظارت مستقیم آنلاین را انجام می دهند که می تواند منجر به نقض جدی حقوق بشر شود.
البته چین به خاطر فایروال بزرگش، که احتمالا سیستم سانسور پیشرفته ترین در جهان است، شناخته شده است، اما ایران همچنین نظارت آنلاین را به سطح جدیدی برمی گرداند و در حال توسعه اینترنت شخصی خود ملی هلال است که به طور کامل تحت نظارت و سانسور شده و با برنامه ای برای میزبانی تمام وب سایت ها در سرورهای محلی است.
در حال حاضر دو میلیارد نفر در سراسر جهان به اینترنت دسترسی دارند – اما برای یک سوم از آنها دسترسی به اینترنت توسط سانسور، فیلتر کردن و نظارت دولتی محدود شده است. بنیانگذاران اینترنت آن را به عنوان یک مکان آزادی دیدند، جایی که هر کسی می توانست اطلاعات و ایده ها را مبادله کند، جایی که فراتر از مرزها بود. این مدل اکنون در خطر است – در یک نبرد بدون بمب یا گلوله. و آینده آزادی اطلاعات در خطر است.

از یک VPN برای جلوگیری استفاده کنید

از نرم افزار VPN برای رمزگذاری هر ارتباط اینترنتی استفاده کنید. با VPN از اطلاعات خود به طور کامل محافظت کنید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک شبکه برای برقراری ارتباط خصوصی در یک شبکه عمومی است.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد