با سلام خدمت کاربران نایس وی پی ان ! همانطور که در موضوع این مقاله مشاهده می کنید امروز قصد معرفی و عملکرد فیلتر شکن های فعال در کشورمان را داریم . ابتدا از سرویس محبوب مردم صحبت میکنیم :
  • کریو

در ابتدای توضیح باید بدانید که سرویس سوپر کریو همان کریو می باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارند که توسط فروشنده های سودجو این نام را گذاشته اند تا در خرید سوپر کریو برای خریداران رغبتی ایجاد کنند . این سرویس تقریباً سه ماه است که بر روی برخی اینترنت ها سازگار نیست و وصل نمی شود و یا بعد از دو الی سه دقیقه دچار قطعی می شود و همچنین بر روی بعضی اینترنت ها بدون هیچ گونه مشکلی کار می کند ، پس بهتر است که قبل از خرید کریو ، از فروشنده خود درخواست کنید تا یک روز به عنوان امتحان و تست در اختیار شما قرار دهد ( توجه داشت باشید که باید از همان سرور هایی باشد که می خواهید خرید کنید ) . سرویس ها بر روی سرور های لینوکس و ویندوز قابل تنظیم است که کریو های حاصل از آن ها بر روی ویندوز ، مکینتاش سازگار و قابل استفاده است .
خرید کریو

buy_kerio_vpn

  • ساکس و تونل

این سرویس سالهاست که در حال ارائه توسط فروشندگان می باشد و هیچ گونه مشکلی ندارد و طی این سال ها برخی تغییرات بر روی این سرویس اعمال شده که نام آن را از ساکس به تونل تغییر داده اند ، البته سرویس تونل نیز انواع مختلف دارد ( از جمله : سوپر تونل ، تونل پلاس ، SSL Tunell و Inet و پی ام ۹ ) که در اصل با هم تفاوتی ندارند و فرق های بسیار جزئی بین آن ها وجود دارد ، سرور های این سرویس بر روی سیستم عامل ویندوز و میکروتیک کانفیگ می شود و سرویس های حاصل از آن فقط بر روی ویندوز قابل استفاده است پس اگر شما در هنگام خرید ،سرویس هایی با نام خرید ساکس و یا خرید تونل دیدید باید بدانید که این دو هیچ فرقی با هم ندارند و گول فروشنده های نامعتبر را نخورید . و نکته ی آخر این که ، خرید وی پی ان و خرید فیلتر شکن و خرید vpn جزو کلمات کلی هستند یعنی به سرویس هایی که از محدودیت های اعمال شده عبور می کند گفته می شوند و کریو و ساکس و تونل جزو زیر مجموعه های آن ها می باشند .  
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن