هنگام افشاء شدن IP آدرس چه باید کرد ؟

نگران آدرس IP خود هستید ، نترسید کامپیوتر شما از بین نمی رود، و شما قطعا نباید بر روی چیزی در تنظیماتتان کلیک کنید . آدرس IP توسط دیگران در معرض قرار خطر گرفته است، اما راهی برای پنهان کردن آنها وجود دارد. برای اطلاع از اینکه چرا آدرس IP شما در معرض آن قرار دارد و برای جلوگیری از آن چه می توانید انجام دهید، در ادامه مطلب بخوانید.

چرا آدرس IP من در معرض خطر قرار دارد؟

معمولا ۲ نوع آدرس IP دارید: یک آدرس خصوصی و یک عمومی. آدرس IP خصوصی همان چیزی است که شبکه خانگی شما برای تشخیص بین دستگاه های مختلف استفاده می کند. این یک آدرس خصوصی است، بنابراین برای هر کسی آسان نیست. این نیز به دستگاه مورد استفاده شما خاص است. از طرف دیگر، آدرس IP عمومی شما، موقعیت جغرافیایی شما را نشان می دهد.
همانطور که از نام آن پیداست، یک آدرس IP عمومی، در واقع، عمومی است. انتظار میرود این هویت آنلاین شما باشد. در حال حاضر، آدرس آی پی عمومی شما “در معرض” واقعا برای شما عالی نیست. از آنجا که IP به معنای واقعی کلمه نشان می دهد که در آن شما در آن قرار دارید و کدام ISP که از آن استفاده می کنید، کمی خطر امنیتی است. نمایندگان بد می توانند به راحتی از آدرس آی پی عمومی شما برای پیگیری شما یا ارسال فایل های مخرب خود استفاده کنند. از نقطه نظر حفظ حریم خصوصی، آدرس آی پی عمومی شما به صورت آنلاین قابل ردیابی است، بنابراین می توان از آن برای نظارت بر آنچه که شما در حال انجام آنلاین هستید استفاده کنید.

چگونه آدرس IP را مخفی کنم؟

مخفی کردن آدرس IP شما مشکل نیست. مشکل این است که این چیزی نیست که شما بتوانید خودتان انجام دهید. شما نیاز به نوعی ابزار دارید تا بتوانید IP عمومی خود را مسدود کنید. در اینجا VPN ها را وارد میشوند. VPN ها امن ترین و ساده ترین ابزار هستند که می توانید به درستی آدرس IP خود را بپوشانید.
تعداد زیادی از خدمات VPN بزرگ وجود دارد. بسیاری از خدمات با کیفیت بالا خدمات اشتراکی هستند، بنابراین قبل از اینکه پرداخت کنید، عاقلانه انتخاب کنید. با بررسی آنلاین VPN قابل اعتماد را پیدا خواهید کرد، پیشنهاد ما به شما استفاده از Nice VPN است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد