اگر کاربر اینترنت و همچنین کاربر vpn باشید ، حتما نام سرویس کریو به گوشتان خورده است ، این سرویس زمانی که در ایران مورد استفاده قرار گرفت طرفدار های زیادی پیدا کرد و آن هم به دلیل امنیت قابل توجه و سرعت و استفاده آسان از این سرویس بود ، یکی دیگر از ویژگی های کلیدی کریو ، سازگاری با سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس است که این ویژگی ها ، کریو را از دیگر سرویس ها متمایز کرده است و روزانه بسیاری از افراد کلمه ی خرید کریو را در گوگل جستجو می کنند تا وب سایت معقولی پیدا کرده و به خرید خود بپردازند . اما متاسفانه این سرویس فعلاً نمی تواند همانند گذشته نیاز تمام افراد را برطرف کنید ، زیرا پورت UDP در کشور بسته شده است و کریو نیز از این پورت استفاده می کند که این عامل باعث شده است که سرویس کریو بر روی برخی اینترنت ها وصل نشود و یا بعد از مدت زمان کوتاهی قطع شود .

کریو

kerio vpn

در حال حاظر ارائه دهندگان ترفند های مختلفی بر روی این سرویس پیاده کرده اند اما متاسفانه به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند و مجبور با سازش با این مشکل شدند که باعث ناراحتی کاربر های زیادی شده است . در حال حاظر سرویس های فیلتر شکن از قبیل : تونل ، پی ام ۹ ، ساکس و .. فعال هستند که به عنوان جایگزین کریو استفاده می شود اما سرعت و امنیت این سرویس ها نسبت به کریو پایین تر است و کاربران هم رضایت کامل از این سرویس ها را ندارند .

خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن