اگر شما یک کاربر فعال و یا حتی نیمه فعال اینترنت باشید حتما کلمه های از قبیل : وی پی ان ، vpn ، فیلتر شکن ، کریو ، ساکس و …. به گوشتان خورده و از آن ها استفاده کرده اید ! در این مقاله به ویژگی های این ابزار ها می پردازیم و اینکه چرا ما باید از vpn استفاده کنیم ؟!
کاربرد کریو

vpn-usage

وی پی ان یک تکنولوژی پیشرفته است که میتواند شما را شهروند یک کشور دیگر جلوه دهد و اطلاعات شما را رمز گذاری کند ! این دو مورد مزایای زیادی دارد.

عبور از محدودیت ها

وقتی این سرویس شما را ساکن یک کشور دیگر ( آن کشور را باید شما انتخاب کنید ) جلوه می دهد یعنی محدودیت های کشوری که در آن ساکن هستید بی فایده می شود و محدودیت های کشور جدید برای شما اعمال خواهد شد ، پس در انتخاب کشور مورد نظر خود دقت کنید

افزایش امنیت

سرویس های فیلتر شکن از جمله کریو و ساکس و تونل از این ویژگی برخوردار هستند که اطلاعات شما را به صورت رمز گذاری شده در آورند که این رمزگذاری انواع مختلف دارد و به سرویسی که شما از آن استفاده می کنید بستگی دارد که در مقاله foot vpn به آن اشاره کردیم( ۳۲ بیتی ، ۶۴ بیتی ، ۱۲۸ بیتی و ..)
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن