بهترین VPN برای آیفون چیست

اگر اخیرا به اخبار مربوط به حریم خصوصی دسترسی داشته باشید ، بنابراین میدانید یک VPN چیست.
یک VPN با گسترش یک شبکه خصوصی بر روی ارتباطات عمومی که روزانه استفاده می کنیم، کار می کند. VPN ها از یک سری شبکه های مجزا یا رایانه ای برای امنیت و رمزگذاری ارتباطات هنگام استفاده از اینترنت استفاده می کنند.
هر زمانی که شما در اینترنت انجام می دهید ، مانند زمانی که تبادل اطلاعات و ارسال اطلاعات به منبع دیگری را انجام می دهید. یک VPN اطمینان می دهد که هر بار که این کار را انجام می دهید، تمام داده هایی که از انتهای شما ارسال می شوند، از افرادی که می خواهند آن را سرقت کنند یا از آن سود ببرند، رمزگذاری شده اند.
VPN یک سرمایه گذاری عالی برای هر کاربر است، اما مخصوصا برای کسانی که در مورد دادههای مرور خود مراقبت میکنند و مایل اند از شرکتهای شخص ثالث دور بمانند. سه دلیل عمده برای اینکه مردم از VPN استفاده می کنند وجود دارد:
  1. اضافه کردن یک لایه حفاظت در هنگام استفاده از “رایگان” شبکه های Wi-Fi
  2. دسترسی به محتوا که از لحاظ جغرافیایی محدود شده است
  3. به دلایل مختلف مرور محتوای ناشناس

مزایای VPN چیست؟

اگر نمیخواهید اطلاعات خود را با شرکتهای شخص ثالث به اشتراک بگذارید، می خواهم اطلاعات شخصی خود را امن نگهدارید و با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP)، سرعت اتصال خود را کاهش دهید، یک VPN درست می شود خیابان خود را بالا ببر و هنگامی که به جریان محتوای می آید، شما می توانید رویای زندگی کنید.

بستر های نرم افزاری مثل Netflix، Hulu و مانند آن، لزوما منو برنامه های موجود در هر کشوری را به دلیل چیزهایی مانند موافقت نامه های صدور مجوز ندارند، به طوری که آمار جدید نشان می دهد که دوستان شما در سراسر حوض تماشا شده اند ممکن است برای شما قابل دسترس نباشد. یا اگر شما در حین تعطیلات به خارج از کشور بیرون رانده شده یا در طول تعطیلات دچار خرابی شده اید، ممکن است متوجه شوید که مجموعه ای که تماشا کرده اید، از کتابخانه خود به طور موقت ناپدید شده است. اگر شما نمی خواهید از دست برود، یک VPN فقط بلیط است، به شما این امکان را می دهد که فیلتر های موقعیت مکانی مورد استفاده برای مشخص کردن منطقه خود را دور بزنید. بنابراین شما می توانید یک سرور و محتوای نمونه را از همه انتخاب کنید، بدون اینکه نگران نباشید در خارج از محدوده در منطقه خود باشید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد