شرکت Happy Vpn در سال ۲۰۰۷ میلادی ( ۸ سال پیش ) فعالیت خود را با ارائه vpn هایی که از پروتکل های Open VPN ، PPTP و l2tp قدرت گرفته اند شروع کرد و مشتری های خاصی بدست آورد ، Happy Vpn برخلاف دیگر ارائه دهندگان تنها بر روی سیستم عامل های ویندوز و مک تمرکز کرد و فقط به این دو سیستم عامل سرویس ارائه می دهد. این شرکت دارای ۵ مدل سرویس متفاوت و پایه است .
  • vpn کانادا

قیمت این پلن ۱۴٫۹۹ دلار برای هر یک ماه است . و پروتکل های PPTP ، l2tp و SSTP را پشتیبانی می کند ، با خرید vpn کانا شما می توانید به سایت های مسدود شده ی کشور های عربی دسترسی داشته باشید و از برنامه های تلویزیونی کشور کانادا استفاده کنید .
  • vpn آمریکا

قیمت این مدل نیز همانند مدل بالایی ۱۴٫۹۹ دلار برای هر یک ماه است ولی تنها از پروتکل های PPTP و l2tp پشتیبانی می کند . با خرید وی پی ان آمریکا امکان عبور از محدودیت های کشور های عربی وجود دارد و میتوانید از برنامه های تلویزیونی کشور ایالات متحده آمریکا بهره مند شوید .
  • vpn انگلستان

قیمت این مدل از فیلتر شکن های Happy vpn نیز ۱۴٫۹۹ دلار می باشد ( برای هر ماه ) . و همانند کانادا از سه پروتکل PPTP ، l2tp و SSTP پشتیبانی می کند ویژگی های انگلستان همانند مدل های قبل است با این تفاوت که با خرید فیلتر شکن انگلستان ، امکان تماشای برنامه های تلویزیونی آمریکا و کانادا را ندارید و فقط برای برنامه های تلویزیونی انگلستان مناسب است ( در کشور های دیگر نیز به همین شکل است )
  • vpn هنگ کنگ

ویژگی های این مدل فیلتر شکن همانند vpn آمریکا است و فقط در روز زدن دیواره آتش چین با هم متفاوت هستند .
  • vpn آمریکا و انگلیس ( ترکیب )

در این سری از کریو ها ، امکان استفاده از پروتکل های PPTP ، L2tp و SSTP وجود دارد و تنها تفاوت آن با دیگر سرویس ها در این است که تماشای برنامه های تلویزیونی کشور آمریکا و انگلیس ممکن است .
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن