اگر به مطالب گذشته وب سایت توجه کرده باشید ، شرکت pure vpn را مورد نقد و بررسی قرار دادیم و یک سری ویژگی ها و جایگاه این شرکت را در عرصه فروش vpn را معرفی کردیم . در این اواخر pure vpn یک ویژگی جالب برای کانکشن اختصاصی مک افزوده که بسیار جالب و کاربردی است .
ویژگی جدید Pure VPN

PurPose_Selection_tools_for_Mac

به عنوان مثال شما قصد تماشای فیلم از سایت یوتیوب را دارید و نمی دانید کدام سرور سرعت و کیفیت بهتری دارد ، به راحتی می توانید گزینه را روی Select Purpose قرار دهید تا به صورت خودکار بهترین سرور برای شما انتخاب شود و یا اگر قصد دانلود از یک سایت را داشته باشید تنها کافیست این گزینه را انتخاب نمایید تا بهترین سرور مرتبط با نیاز شما انتخاب شود ، این ویژگی تنها برای تماشای فیلم و دانلود خلاصه نمی شود بلکه برای وب گردی و به اشتراک گذای تورنت و دیگر فعالیت های شما کاربرد دارد . البته با افزودن این ویژگی به کانکشن مک ، تغییرات دیگری نیز به چشم می خورد که رابط کاربری قوی تر و یک ابزار اتصال مجدد خودکار را میتوان نام برد .
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن