با سلام خدمت کاربران نایس وی پی ان ; اختلالاتی در اینترنت کشور بوجود آمده است و سرویس های از قبیل کریو ، PPTP و L2TP به مشکل بر خورده اند ، این مشکل در برخی اینترنت ها به صورت افت سرعت شدید و در برخی عدم اتصال و یا قطع و وصلی های مکرر نمایان شد ، این اختلالات تقریباً بر روی تمامی فیلتر شکن ها فعال کشور لطمه وارد کرد اما سرویس هوشمند که اجزای آن عبارت اند از : SSL tunell ، Super Tunell ، PM9 نسبت به دیگر سرویس ها از وضعیت مطلوبی برخوردار است و کاربر های کمتری از این سرویس شکایت داشتند و این دلیلی شد تا نسبت به ارتقا سرور های این vpn ها اقدام کنیم . از آن جایی که خود شما هم می دانید ، سرویس هوشمند شامل سه سرویس است که هر کدام سرور های مجزایی دارند که در این ارتقا سرور ها تعداد سرور ها را به ۶ سرور ارتقا دادیم ( از سه سرور به شش سرور ) . امکان استفاده از سرور های جدید این فیلتر شکن ها ( هوشمند ) از فردا ممکن خواهد شد و از کاربر ها تقاضا دارم از فردا شب کانکشن های خود را بروز کرده تا از سرور های جدید این وی پی ان برخوردار شوند .
افت سرعت vpn

افت سرعت vpn

افت سرعت کریو و vpn ها

لازم به ذکر است که پیش بینی می شود مشکل های افت سرعت و یا عدم اتصال به سرویس کریو نیز به زودی حل خواهد شد ولی زمان خاصی را برای اعلام نمی توانیم در نظر بگیریم ، چرا که این تحریم ها از سمت ما نیست و به اصطلاح ” ما هیچ کاره هستیم ” . امیدوارم با اضافه شدن سرور های فیلتر شکن هوشمند ، مشکل های شما تا حدودی رفع شود و به افرادی که قصد خرید کریو را دارند پیشنهاد می کنم تا زمان رفع مشکل سرویس هوشمند را خریداری نمایند و بعد از حل مشکل سرویس کریو ، درخواست تغییر سرویس را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنند و همچنین افرادی که قصد خرید vpn موبایل دارند بدون هیچ شک به خرید خود ادامه دهند زیرا این پکیج هیچ مشکلی ندارد و با خرید vpn ، شما قادر به اتصال سه سرویس Openvpn ، PPTP و سیسکو ( Cisco ) خواهید بود.
خرید ممبر تلگرام ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر واقعی ux طراحی طراحی تجربه کاربری طراحی تجربه کاربری موبایل طراحی سایت خرید سنگ فروش سنگ خرید سنگ خارجی iran stone
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن