آیا VPN حریم خصوصی بازی را تضمین می کنند؟

آدرس IP شخصی رایانه شما یک اثر انگشت دیجیتالی است که شما را در اینترنت شناسایی می کند و بر آنچه که می توانید انجام دهید و بر روی آن مشاهده کنید تاثیر می گذارد. به دلایل قانونی، عملی، و کسب و کار، وب سایت ها، جریان ها و خدمات بازی ها محتوای متنوعی را بسته به آنچه که به عنوان کشور مبدا تعیین می شود، نمایش می دهد.
ارائه دهندگان سرویس VPN ممکن است با قانون کشور میزبان خود مجبور شوند که سیاهههای مربوط به اینکه چه کسی به آنها متصل است را نگه دارد و ممکن است مجبور شود جزئیات را به اشتراک بگذارد.
معایب متعدد در تکنولوژی VPN وجود دارد که می تواند یک هویت واقعی کاربر را نشان دهد، مانند یک هکر و ​​یا DNS لییک شده و … ، اما به طور معمول در اینترنت، راه هایی برای کاهش این خطرات وجود دارد.

NiceVPN چگونه از نشت DNS جلوگیری می کند؟

NiceVPN دارای یک ابزار برای جلوگیری از نشت است که با درخواست مرورگر خود برای درخواست DNS به یک وب سایت متعلق به NiceVPN کار می کند.
گزارش های خنده دار وجود دارد که در گذشته، VPN ها توسط سازمان های دولتی شکسته شده اند، هرچند معلوم نیست چطور این کار انجام شده است. و مانند هر جنبه ای از امنیت رایانه، تکنولوژی یک بازی گربه و موشی بین محققانی است که می خواهند رمزگذاری و امنیت بهتر و کسانی را که می خواهند آنرا شکست دهند طراحی می کنند.
هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم که آیا بوفین هایی که برای سازمان ها به خوبی کار می کنند، در همه پروتکل های VPN سوءاستفاده کرده اند یا اگر بتوانند از طریق رمزگذاری عبور کنند، به آنها اجازه می دهد از روش های امنیتی موجود دور بمانند.
بنابرین می‌توان گفت که هنگام استفاده از وی پی‌ ان برای بازی‌های انلاین هیچ مشکل چشمگیری به وجود نمیاید و میتوانید از بازی انلاین خود لذت ببرید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد