آموزش تماشای Tubi TV در ایران

آموزش تماشای Tubi TV در ایران

Tubi TV یکی از تازه ترین های فیلمبرداری در سال ۲۰۱۴ است. تلویزیون Tubi در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، بر محتوای تبلیغی رایگان از شرکت های بزرگ تولید مثل Lionsgate، Paramount Pictures و MGM تمرکز دارد. آنها قطعا یک ورودی بزرگ به صحنه در هنگام راه اندازی با بیش از ۲۰،۰۰۰ فیلم تلویزیونی و فیلم ساخته اند. از شماره هایی که ثبت نام می کنند، به نظر می رسد مخاطبان اصلی آن ها عمدتا جوانان هستند. این ممکن است به این دلیل باشد که سرویس آنها رایگان است. کاربران در پایان ماه مجبور نیستند هزینه های اشتراک را در پایان ماه جبران کنند.

استفاده از VPN برای Tubi TV

این به طور کلی به یک سرور از سرورهای مختلف در سراسر جهان اشاره دارد. کاربران می توانند به این سرور ها برای رمزگذاری ترافیک خود متصل شوند. در این راستا کاربران می توانند مکان خود را پنهان کنند و به همین دلیل دسترسی به خدماتی که به طور معمول دسترسی آنها را بر اساس هر کجا که هستند، به دست می آورند. این اتفاق از طریق مخفی کردن پروتکل اینترنت یا آدرس IP شما رخ می دهد.
آدرس IP شما مقدار زیادی از اطلاعات را به سایت ها و کانال ها ارسال می کند. در میان جزئیات که به اشتراک گذاشته شده است، هر دو محل و هویت شما است. با استفاده از VPN شما می توانید این جزئیات را پنهان کنید. پس از انجام این کار، شما قادر خواهید بود دسترسی به هر وبسایت ای را که مایل به آن هستید بدون ایجاد هویت خود به دست آورید. برای پخش تلویزیون Tubi از خارج از کشور، همه چیزهایی که باید انجام دهید اتصال به یک سرور است که در ایالات متحده مستقر است. این آدرس IP شما آدرس شما را از هر کجا که آنلاین هستید تغییر میدهد که نشان دهد که شما در درون آمریکا هستید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود محدودیت های جغرافیایی که ممکن است وجود داشته باشد را دور بزنید. ابتدا برای یک VPN ثبت نام کنید (NiceVPN مثال خوبی است). بعد، دانلود و نصب برنامه VPN در دستگاه شما  قفل تلویزیون Tubi برای شما باز می شود. اکنون برنامه VPN را راه اندازی کرده و وارد آن شوید. سرانجام، به سرور VPN آمریکا متصل شوید. American Tubi TV را از هر کجای جهان که هستید باز کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد