آموزش باز کردن سایت Pinterest با VPN

داشتن نمایشی بصری از چیزی که ارزشمند می دانید، چیزی است که می خواهید به یاد داشته باشید و یا حتی یک هدف که در ذهن داشته باشید، این ها از بزرگترین دلایلی است که اکثر مردم برای ایجاد یک حساب کاربری در Pinterest سر می زنند. این سایت به عنوان سومین سایت محبوب ترین شبکه اجتماعی، با بیشترین امتیاز، به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر خود را که ممکن است در وب پیدا کرده اند، ذخیره و سازماندهی کنند. اغلب تصاویر در پینترست قابل کلیک هستند.

Pinterest چیست؟

پینترست (Pinterest) یک شبکه اجتماعی پر کاربرد و محبوب می باشد که امکان به اشتراک گذاری عکسها و فیلمها و مطالب گوناگون با محتوای عالی و دارای یک موتور جستوجوگر کامل و بسیار کاربردی می باشد که در ۲۰۱۰ راه اندازی و با رشد سریعی موفق شد که در سال ۲۰۱۱ در مجله تایم به عنوان یکی از ۵۰ وب سایت و همچنین برنده جایزه (Webby Awards) به عنوان بهترین استارت آپ در همان سال شود و هم اکنون نیز در سایت Alexa  رتبه ۳۲ در دنیا را دارد.
هنگامی که شما به سایتی مراجعه می کنید، در آنجا عکس و یا فیلم و یا حتی مقاله ای توجه شما را به خود جلب می کند که مفید و دارای محتوای قابل قبول برای به اشتراک قرار دادن با دیگر دوستان و افراد است، از این رو با استفاده از نوار ابزار مخصوصی که پینترست در موتور جستجو گر شما (Browser)، پس از باز کردن حساب کاربری قرار میدهد، بر روی آن رفته و با کلیک بر روی آیکون قرمز رنگ پینترست آن را در صفحه خود به اشتراک قرار دهید  و یا اگر در خود پینترست هستید و قصد به اشتراک گذاشتن مطلب دیگران را داشتید به اصطلاح شما آن را repin کرده اید.

آیا Pinterest فیلتر شده است؟

Pinterest با استفاده از مکان واقعی خود را به تصمیم می گیرد که چه نسخه ای از سایت شما در حال رفتن به دسترسی است. این مکان را براساس آدرس IP شما تعیین می کند. بعضی از ای پی ادرس های کشور ها بلاک شده اند. پس برای دسترسی به Pinterest نیاز به VPN دارید. پیشنهاد ما به شما استفاده از Nice VPN است !
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد