آموزش باز کردن سایت IMGUR با VPN

Imgur از روزهای اولیه خود به عنوان یک سایت به اشتراک گذاری تصویر شناخته شده به تدریج به یکی از محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی در اینترنت تبدیل شده است. یکی از چیزهایی که می تواند به رشد پدیده ای آن در طول سالها نسبت داده شود سهولت استفاده است. برای شروع از، استفاده از پلت فرم حتی یک حساب کاربری نیاز ندارد. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که به سایت وارد شوید، و شما قادر خواهید بود تا تعداد زیادی عکس را که دوست دارید آپلود کنید. شما همچنین کنترل کاملی از حریم شخصی خود دارید. شما می توانید انتخاب کنید که تصاویر خود را به صورت عمومی نمایش داده یا برای ایجاد یک URL ویژه ای که فقط خانواده ها و دوستان می توانند برای دسترسی به تصاویر خود استفاده کنند.

چرا Imgur فیلتر شده است؟

با استفاده از چنین پایگاه کاربری بزرگ، توسعه دهندگان مجبور بودند راههایی را پیش بینی کنند که تعامل بیشتری میان کاربران ایجاد کنند. این دیدار آنها را به معرفی ویژگی هایی از قبیل پشتیبانی از GIF و ایجاد آلبوم، و همچنین ساختن برنامه های کاربردی برای آندروید، iOS و وب می دهد که برای پیام رسانی امکان پذیر هستند.
با وجود چنین پایگاه کاربری و محبوبیت فراگیر، شما همیشه نمی توانید به Imgur دسترسی پیدا کنید. برای مثال، اگر شما در محل کار هستید، کارفرمای شما ممکن است محدودیت های شبکه ای را تنظیم کند که دسترسی شما را مسدود کند. همچنین ممکن است محدودیت های اعمال شده بر اساس کشور شما وجود داشته باشد. این می تواند محدودیت های خفیفی باشد که شما را از نتیجه جستجوی خاص یا محدودیت های گسترده ای که به طور کامل دسترسی به سایت را رد می کند، جلوگیری می کند.
در این نوع وضعیت ممکن است مجبور شود تا منتظر بمانید تا در کشور خود برای دسترسی به Imgur صبر کنید. یا با استفاده از یک VPN می توانید کلیه این محدودیت ها را دور بزنید.

نحوه دسترسی به Imgur از هر نقطه از جهان با کمک یک VPN:

  • با یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید (ترجیحا NiceVPN).
  • دانلود و نصب برنامه VPN در دستگاه شما
  • برنامه را راه اندازی کنید
  • اتصال به سرور VPN
  • باز کردن Imgur در مدرسه، کار، و یا هر جای دیگری در جهان
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد